Smaller Default Larger

Gitara klasyczna


Sobota – 6 kwietnia 2019 r.


● godz. 11:00
Lekcje mistrzowskie – gitara klasyczna - Carlos Ramirez

 

Carlos Ramírez - Muzyką interesuję się od zawsze. Mój ojciec, Carlos Ramírez, już od najmłodszych lat uczył mnie gry na gitarze i dawał mi pierwsze lekcje muzyki. Przekazał mi także wiedzę na temat robienia instrumentów muzycznych, dzięki czemu dziś sam potrafię wykonać gitarę.
Później pogłębiałem swoją wiedzę studiując w Conservatorio del Liceo w Barcelonie, w Escuela Luthier, El taller de Musics oraz prywatnie z różnymi profesorami.
Obecnie mieszkam w Wielkopolsce, w Mosinie, gdzie od wileu lat prowadzę warsztaty gitarowe w Mosińskim Ośrodku Kultury. Związany jestem także z Centrum Animacji Kultury oraz ze szkołą Via Artis w Puszczykowie, gdzie udzielam lekcji gry na gitarze. W październiku 2009 i w kwietniu 2010 podczas Ogólnopolskich Dni Artystycznych z Gitarą w Mosinie można było posłuchać koncertu gitarowego muzyki klasycznej w moim wykonaniu. W październiku 2010 i 2011 roku zagrałem razem ze swoją orkiestrą gitarową (młodzieżą z Mosińskiego Ośrodka Kultury) w Wadze Miejskiej w Poznaniu. Wspólnie ze swoimi uczniami wystąpiłem także na poznańskim Placu Wolności podczas Dnia Dziecka organizowanego przez Stowarzyszenie Artystów Enter Art. Można mnie posłuchać podczas licznych imprez kulturalnych organizowanych w mieście i gminie Mosina.
Jestem gitarzystą klasycznym, kompozytorem i aranżerem, jak również wykonawcą utworów muzyki rozrywkowej oraz autorem tekstów.

 

Organizatorzy

 

Patronat Honorowy

 
 
 
  
 Burmistrz Gminy Mosina
Przemysław Mieloch
 
 
 
 
 
 

Sponsorzy

WSPARCIE FINANSOWE 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Patroni Medialni

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy