Bilety

Sprawdź ceny biletów dostępnych na najbliższe koncerty. Więcej

Program ODAzG 2018

 

Sprawdź program najbliższych koncertów. Więcej

Przegląd kapel

 

Zgłoś swoją kapelę na IX Przegląd Kapel Gitarowych!Więcej

Klub

Po koncercie odwiedź nas w klubie. Zapraszamy! Więcej

Smaller Default Larger

Wystawa "Elvis"

 

Serdecznie zapraszamy na Inaugurację IX Ogólnopolskich Dni Artystycznych z Gitarą w Mosinie.

 17 kwietnia 2015r. /piątek/, godz. 18:30 podczas której nastąpi otwarcie wystawy pt. „ELVIS PRESLEY” ze zbiorów Roberta Ratajczaka.

 

 

 

Autor wystawy - Robert Ratajczak – to wielki miłośnik i kolekcjoner płyt winy- lowych. Pracował w Poznańskiej Księgarni Muzycznej w dziale Muzyki Rozrywkowej. Przed „epoką internetu” wydawał w małym nakładzie gazetkę muzyczną. Prowadził przez kilka lat płytowy second hand w Poznaniu, a od 2006 do 2009 roku zajmował się internetową stacją radiową. Od roku w internecie prowadzi stronę – blog, gdzie dzieli się spostrzeżeniami o swojej pasji: muzyce, płytach, koncertach. Nie zbiera płyt zamykając się w ściśle określonej stylistyce muzycznej. Kolekcjonuje płyty często z dość odległych od siebie gatunkowo rejonów, a największy zbiór stanowią albumy ELVISA PRESLEY’A /jak dotąd ok. 120 różnych longplayów „Króla”/, podobnie z „Beatlesami” czy The ROLLING STONES.

Dotychczas Robert Ratajczak gościł podczas Ogólnopolskich Dni Artystycznych w Mosinie w 2011 r., prezentując wystawę „Wielcy gitarzyści na płycie winylowej”, w 2013 „50- lecie debiutu fonograficznego The Beatles” oraz 2015 r., „Elvis Presley” w 80. rocznicę urodzin artysty.

Organizatorzy

 

Patronat Honorowy

  
 
  
 Burmistrz Gminy Mosina
Jerzy Ryś
 
 
 
 
 
 

Sponsorzy

WSPARCIE FINANSOWE

 

 

 

 

 

 

 

Patroni Medialni

 

 

 

 

 

 

Partnerzy